TELEVÍZIE

AKTUÁLNE

generáciaMôžeme sa vidieť už čoskoro aj na TV obrazovkách.

V relácii GENERÁCIA na STV 2 už túto sobotu 25. 3. o 11:40 a v repríze v pondelok o 9:05.

Budeme sa rozprávať o čajoch pre seniorov, ktoré nám môžu naozaj veľmi pomôcť. Aby sme boli zdravší, šťastnejší, spokojnejší... Tešíme sa na Vás.

HURÁ DO ZÁHRADY: ŠPECIÁL O BONSAJOCH

HURÁ DO ZÁHRADY: ŠPECIÁL O BONSAJOCH STV 1: HURÁ DO ZÁHRADY - ŠPECIÁL O BONSAJOCH. Celá relácia je venovaná bonsajom. Natáčala sa v Nitre, v 1. profesionálnom bonsajovom a čajovom centre Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí.

Čítajte viac...

HRÁ DO ZÁHRADY: BONSAJE

HRÁ DO ZÁHRADY: BONSAJE STV 1 : HURÁ DO ZÁHRADY medzi krásne BONSAJE- srdečne Vás pozývame! Alenka a Vladimír Ondejčíkoví a Barborka Ondejčíková Vás prevedú ríšou bonsajov, poradia a vytvoria i krajinnú scenériu na kameni.

Čítajte viac...

TV JOJ: INKOGNITO

TV JOJ: INKOGNITO Televízia JOJ - INKOGNITO: KRÁSNE BONSAJE V INKOGNITE. RNDr. Vladimír Ondejčík v obľúbenej zábavnej relácii na JOJ-ke.

Čítajte viac...

RTVS: NEBÍČKO V PAPUĽKE

RTVS: NEBÍČKO V PAPUĽKE Kulinársky bedeker - tentokrát o čajoch s Jaroslavom Židekom, Alenkou a Vladimírom Ondejčíkovými... v Čajovni dobrých ľudí v Nitre

Čítajte viac...

POD LAMPOU: O ČAJI

POD LAMPOU: O ČAJI STV2: VEČER POD LAMPOU : Diskusná relácia ŠTEFANA HRÍBA ..s Alenkou a Vladimírom Ondejčíkovými ... 2 hodiny najmä o čaji

Čítajte viac...

TREND: 560 SEKÚND O ČAJI

TREND: 560 SEKÚND O ČAJI 560 SEKÚND O ČAJI ...natočené pre TREND. Rozprávanie Alenky a Vladimíra Ondejčíkovcov o čaji, bonsajoch, dávnych začiatkoch, cestovaní za vôňou čaju ... v Čajovni dobrých ľudí. Autor: Maňo Štrauch

Čítajte viac...

STV1: FIDLIBUM

STV1: FIDLIBUM Pre deti o čaji. Škriatok Fidlibum a jeho kamaráti hľadajú odpovede na všetky detské "Prečo?" ...v Čajovni dobrých ľudí

Čítajte viac...

STV 1: PIKNIK KLUB O ČAJI

STV 1: PIKNIK KLUB O ČAJI Veselé rozprávanie o čajoch s Alenkou a Vladimírom Ondejčíkovými a so skvelým Michalom Davidom... v Piknik klube na Jednotke

Čítajte viac...

TV MARKÍZA: REFLEX O ČAJI PU-ERH

TV MARKÍZA: REFLEX O ČAJI PU-ERH Televízia MARKÍZA - REFLEX: Čaje typu Pu Erh pochádzajú z provincie Yunnan a tvoria veľmi svojskú a zaujímavú skupinu čajov, ktoré sú typické tým, že sa tradične lisujú, aby lepšie vyzreli. Na organizmus človeka majú zaujímavý pozitívny účinok.

Čítajte viac...

TV MARKÍZA: REFLEX - DETOXIKÁCIA A ČAJ

 TV MARKÍZA: REFLEX - DETOXIKÁCIA A ČAJ Mnohé čaje majú detoxikačný účinok a dokážu pomôcť veľmi šetrne a účinne. RNDr. Alenka Ondejčíková z Čajovne dobrých ľudí odporúča napríklad čaj Oči-oči-ča - semienka taiwanskej vysokohorskej bazalky a niektorý z kvalitných japonských čajov...

Čítajte viac...

TV MARKÍZA: REFLEX - NAJDRAHŠIE ČAJE

TV MARKÍZA: REFLEX - NAJDRAHŠIE ČAJE TV MARKÍZA - NAJDRAHŠIE ČAJEÚryvok z relácie Reflex, ktorá bola odvysielaná na TV Markíza v roku 2011. Na tému "Najdrahšie čaje" rozpráva RNDr. Vladimír Ondejčík z Čajovne dobrých ľudí, Nitra.

Čítajte viac...

TV LUX: O JAPONSKU A DOZRIEVANÍ

TV LUX: O JAPONSKU A DOZRIEVANÍ O JAPONSKU, ZDRAVÍ, ZRELOSTI A DOZRIEVANÍ... Japonsko je krajinou, ktorá inšpirovala manželov Ondejčíkovcov natoľko, že sa rozhodli navštíviť ju. Nechajme sa unášať rôznymi variáciám zrelosti v tejto krajine, voňavými čajmi, ale aj čarom kresťanského sveta v tejto krajine. Moderuje Janka Fedešová.

Čítajte viac...

TV LUX: DOMA JE DOMA I. O BONSAJOCH, ČAJI A O ČÍNE

TV LUX: DOMA JE DOMA I. O BONSAJOCH, ČAJI A O ČÍNE TV LUX: DOMA JE DOMA... O ČAJI, ČÍNE A ČAJOVEJ KULTÚRE Po stopách čaju a čajových plantáží sveta nás zavedie rozprávanie manželov Ondejčíkvcov. Moderuje Janka Fedešová. Hostia: Vladimír Ondejčík a Alena Ondejčíková.

Čítajte viac...

TV LUX: DOMA JE DOMA - ZDRAVIE V BOŽÍCH RUKÁCH

 TV LUX: DOMA JE DOMA - ZDRAVIE V BOŽÍCH RUKÁCH TV LUX: O SILE BYLÍN A DOBRÝCH ČAJOV - Poďme sa spolu poprechádzať po našich lúkach a lesoch v sprievode odborníkov - manželov Ondejčíkovcov a zároveň spoločne nahliadnime do symboliky zaujímavých rastlín v Biblii s frátrom Dominikom. Moderuje Janka Fedešová.

Čítajte viac...

MARKÍZA: TELERÁNO O BONSAJOCH

MARKÍZA: TELERÁNO O BONSAJOCH TELERÁNO na TV MARKÍZA s krásnymi bonsajmi a ich tvorcami Vladimírom Ondejčíkom a Alenkou Ondejčíkovou z Nitry.

Čítajte viac...

ZÁPADOSLOVENSKÁ TV: SPRÁVY - BONSAJE

ZÁPADOSLOVENSKÁ TV: SPRÁVY - BONSAJE ZÁPADOSLOVENSKÁ TV - SPRÁVY - ZISŤUJEME PRE VÁS - BONSAJE

Čítajte viac...

TV KYJEV: NATUROPATKA ELENA SVITKO - O LIEČIVÝCH ČAJOCH Z NITRY

TV KYJEV: NATUROPATKA ELENA SVITKO - O LIEČIVÝCH ČAJOCH Z NITRY Чайная церемония: самый полезный чай для здоровья. Школа здорового питания, Киев Čaje Čajovne dobrých ľudí vo vysielaní kyjevskej televízie so slávnou naturopatkou a našou dobrou priateľkou Elenkou Svitko.

Čítajte viac...

TV PATRIOT: ČAJE NA SCHUDNUTIE

TV PATRIOT: ČAJE NA SCHUDNUTIE Rozprávame sa o čajoch na schudnutie a zdravé formovanie postavy

Čítajte viac...

TIME LAPSE: BONSAI SLOVAKIA

TIME LAPSE: BONSAI SLOVAKIA Pohľad zhora... Just for Fun... BONSAI SLOVAKIA 2012, pohľad na medzinárodnú výstavu bonsajov, suiseki a čaju v Nitre.

Čítajte viac...

MOMENTKY: BONSAI SLOVAKIA

 MOMENTKY: BONSAI SLOVAKIA MOJA NITRA A MOMENTKY: Krátke videá zo 17. ročníka medzinárodnej výstavy bonsajov, krásnych kameňov suiseki a čaju BONSAI SLOVAKIA 2014. Malé nahliadnutie do atmosféry výstavy, ktorú centrum Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí organizuje každoročne už od roku 1997.

Čítajte viac...

STV 1: RANNÝ MAGAZÍN O ČAJI

STV 1: RANNÝ MAGAZÍN O ČAJI Dnes ráno o čaji ... ranný magazín na STV1 s Čajovňou dobrých ľudí.

Čítajte viac...

TA3: BRÁNA DO SVETA BONSAJOV

TA3: BRÁNA DO SVETA BONSAJOV Reportáž TA3 z medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju Bonsai Slovakia v Nitre.

Čítajte viac...

TV MARKÍZA: TELEVÍZNE NOVINY - NAJKRAJŠIE BONSAJE

TV MARKÍZA: TELEVÍZNE NOVINY - NAJKRAJŠIE BONSAJE TV Markíza - Televízne noviny zaviedli divákov na medzinárodnú výstavu bonsajov, suiseki a čaju výstavu Bonsai Slovakia 2014 do Nitry.

Čítajte viac...

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie