BONSAI SLOVAKIA - ČAJOVŇA DOBRÝCH ĽUDÍ

Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí je 1. profesionálne čajové a bonsajové centrum, najstaršie na Slovensku, anno 1990.

Bonsaje a čaj sú našou veľkou, celoživotnou láskou, venujeme sa im profesionálne od roku 1990.

Ručíme za kvalitu, pravosť i čerstvosť čajov.

Sme ekologickí importéri. Kvalitné čaje, keramiku a čajové príslušenstvo si dôsledne vyberáme a importujeme od producentov, ktorých osobne dobre poznáme.

Každoročne cestujeme do Ázie, aby sme navštívili čajové záhrady, keramické dielne, čajových majstrov, výskumné ústavy a naučili sa o čaji čo najviac.

Želáme Vám, aby Vám čaj vniesol do života veľa radosti a pekných chvíľ, ako nám.
Alenka a Vladimír Ondejčíkoví

MANŽELIA ONDEJČÍKOVÍ

MANŽELIA ONDEJČÍKOVÍ Alenka a Vladimír Ondejčíkoví pred vyše 30 rokmi (1988) položili základy Bonsai centra Nitra a Čajovne dobrých ľudí, ktoré dodnes vedú. Majú radi vôňu diaľok, dobrý čaj, hory, krásne stromy, pôvabné kamene, filozofiu starých kultúr i tradície našich predkov.

Čítajte viac...

MEDZINÁRODNÉ OCENENIA

MEDZINÁRODNÉ OCENENIA Práca Alenky a Vladimíra Ondejčíkových bola ocenená na mnohých medzinárodných fórach i výstavách. Sme vďační, vážime si tieto uznania. No najväčšou motiváciou sú pre nás ľudia, ktorí sa k nám po celé roky vracajú...

Čítajte viac...

EKOLOGICKÍ IMPORTÉRI

EKOLOGICKÍ IMPORTÉRI Čajovňa dobrých ľudí sa špecializuje na dovoz vysoko kvalitných čajov priamo z najlepších čajových plantáží Japonska, Číny, Kórei, Nepálu, Indie, z ostrova Taiwan, zo Srí Lanky...

Čítajte viac...

VEĽKOOBCHOD

VEĽKOOBCHOD Veľkoobchodný predaj Čajovne dobrých ľudí. Na Slovensko importujeme mnoho výborných čajov priamo zo slávnych plantáží Japonska, Číny, Taiwanu, Indie, Nepálu... A k nim aj veľa japonskej keramiky, kanvičiek, misiek, bonsajov a ďalších krásnych vecí...

Čítajte viac...

ČAJOVŇA DOBRÝCH ĽUDÍ

ČAJOVŇA DOBRÝCH ĽUDÍ Čajovňa dobrých ľudí je najstaršou a najdlhšie fungujúcou čajovňou na Slovensku. Nájdete nás priamo na nitrianskej pešej zóne oproti vchodu do krásnej židovskej synagógy spolu so špecializovaným bonsajovým centrom Bonsai Slovakia.

Čítajte viac...

BONSAI SLOVAKIA - KNIHA PRIATEĽSTVA

BONSAI SLOVAKIA - KNIHA PRIATEĽSTVA Na 240-tich stranách veľkosti A4 prináša stovky farebných fotografií o desiatich rokoch diania na prestížnej medzinárodnej výstave bonsajov, kameňov suiseki a čaju Bonsai Slovakia, ktorá sa koná každoročne v Nitre. Každoročne na nej účinkuje mnoho zahraničných hostí z viacerých kontinentov. Publikácia Bonsai Slovakia vyšla v tvrdej knižnej väzbe. Podstatnou súčasťou publikácie je aj krásna galéria bonsajov, kameňov suiseki a sukulentov, ktorá dokumentuje úroveň bonsajového umenia na Slovensku.

Čítajte viac...

MAGAZÍN BONSAJ A ČAJ

MAGAZÍN BONSAJ A ČAJ Čajovňa dobrých ľudí vydala pre Vás ucelenú edíciu magazínov Bonsaj a čaj. Je to magazín pre inšpiráciu a chuť do života.

Čítajte viac...

VAŠE OHLASY

VAŠE OHLASY Milí priatelia, veľmi pekne Vám ďakujeme za množstvo pozitívnych reakcií. Vážime si ich sa sú nám pomocou v ďalšej práci. Ďakujeme.

Čítajte viac...

2% POMÔŽU

2% POMÔŽU Venujte, prosím, 2% z Vašich daní na dobrú vec. A možno bude náš život o trochu voňavejší ...

Čítajte viac...

e-profit čaj

nebíčko v papuľke - čaje

Bonsai Slovakia 2010 - 13. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju v Nitre

bonsai slovakia ...

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie