Späť

VEĽKOOBCHOD

Veľkoobchodný predaj Čajovne dobrých ľudí. Na Slovensko importujeme mnoho výborných čajov priamo zo slávnych plantáží Japonska, Číny, Taiwanu, Indie, Nepálu... A k nim aj veľa japonskej keramiky, kanvičiek, misiek, bonsajov a ďalších krásnych vecí...

VEĽKOOBCHOD

import čaju

Vietnam tea

 VIETNAM:

 Na študijno - obchodnej cestu do Vietnamu sme navštívili sme viacero zaujímavých čajových oblastí a priniesli sme vzorky ojedinelých vietnamských čajov.

Vietnam je známy napríklad slávnym hanojským lotosovým čajom, divokými čajmi vďaka veľkému podielu belostných výhonkov nazvanými Horský sneh, oolongami na tajwanský spôsob a mnohými ďalšími.

Taiwan Tea trip - čaj taiwanský

 TAIWAN:

Do Čajovne dobrých ľudí niekoľkokrát do roka priletí nová čerstvá várka taiwanských čajov. Môžete ochutnať výborné čaje: Vysokohorská zelená a Oolong GABA z hôr Alishan, Orienty Beauty, Tong Ting, Hong Shui, tmavý Fo-shou - Budhova ruka i vo forme čajového koláča, Oči-oči-ča - veselé semienka alishanskej bazalky, Puer zrejúci na Taiwane...

LETECKÝ DOVOZ ČÍNSKYCH ČAJOV:

Yunnan Golden Tips, Bai Hao jin ZhenYunnan Golden Snow, Yunnan Black Needles, Tie guan Yin, Tie guan Yin Superior,  Shui Hsien, Da Hong Pao, Pai Mu Tan, Shou Mee, 
Bai Hao Yin Zhen, Lung Ching Xi Hu, Lung Ching Superior, Yunnan Gao Shan Cha, Green Monkey, White Monkey,
kvitnúci čajTai Mu Long Zhu, Tai Ping Hou Kui An Hui, Pi Lo Chun,  Green Snail,  Huang Shan Mao Feng, Hua Cha White King superior, Dragon Pearl, Bai Hao Yin Zhen,  Flower Tea Art, Golden Pu-erh, Gui Hua - Osmanthus Oolong,
Milky Oolong, Lichi Black Tea, Chrysantemum Extra, Kukva  - Gohyah
Pu-erh Shu-cha, Sheng-cha, Snežný čaj a mnohé ďalšie podľa najlepšej sezónnej ponuky.

Kate-benifuki - Japonský čaj na alergie a astmyJAPONSKO - IMPORT ČAJU  TEA KATEA:

Pravidelne vozíme letecky z Japonska vedecký čaj
TEA KATEA z Japonska.

Ak máte problémy s alergiami, astmami a sennou nádchou, Kate-benifuki dokže eliminovať nežiadúce a nepríjemné prejavy.

Mimoriadne účinný čaj!

JAPONSKO - ČAJOVÁ KERAMIKA A JAPONSKÉ ČAJE:Japonsko čajová keramika a čporcelán, zelený čaj

Japonsko! Zásielky japonských čajov a čajovej keramiky z Japonska prilietajú pravidelne k nám na Slovensko. Predovšetkým radi importujeme veľkú kolekciu vtáčích konvičiek a čajových misiek. Pre Vašu istotu a bezpečie čaje po výbuchu Fukushimy prechádzali  kontrolou radiácie pred odletom z Japonska i po prílete na  Slovensko pred ich vyclením. Čaje ani raz nevykazovali žiadne známky radiácie, a zásielky boli vždy v poriadku vyclené. Aj keď EÚ pripúšťala na dovoz čaju z Japonska určitú dávku radiácie, do Čajovne dobrých ľudí sme vyberali zásadne čaje s 0 = nulovou radiáciou. Veríme, že Vám japonské čaje, keramika i porcelán prinesú radosť.

ORIGINÁLNA KOLEKCIA PUEROV PRIAMO ZO SRDCA XISHUANGBANNY, ČÍNA

Xishuangbanna - ChinaĎalšiu študijno-obchodnú cestu do Číny ze zamerali na návštevu Xishuangbanny na juhu provincie Yunnan. Hviezdy nám nadmieru priali a videli i zažili sme veľa pozoruhodného.

Hlavným naším cieľom bolo navštíviť oblasti najstarších divoko rastúcich čajových stromov v barmsko-čínskej džungli odkiaľ vzišla celá čajová kultúra a dôverne spoznať produkciu i trendy čaju Pu Erh.

Letecky prišla i zásielka unikátnych Puerov vrátane čajov zo starých divokých čajovníkov Gu-shu a Lao-cha a čajových koláčov a tehličiek z presláveného Banzhangu

ČÍNSKA ČAJOVÁ KERAMIKA, MORIA, NÁRADIEveľká kolekcia čajovej keramiky, porcelánu, čajových morí, náradia a vôbec všetkého, čo k príprave a popíjaniu čínskeho čaju patrí

Veľká kolekcia čajovej keramiky, porcelánu, čajových morí, náradia a vôbec všetkého, čo k príprave a popíjaniu čínskeho čaju patrí je konštantne v Čaˇjovni dobrých ľudí. Veľmi pekný a zaujímavý tovar vo výborných cenách sme osobne vyberáme pri každej našej ceste do Číny.

Kolekcia toho najlepšieho z Číny je naozaj veľká a kvôli nej sme museli prednedávnom rozšíriť predajné priestory Čajovne dobrých ľudí.

PREKRÁSNE POLODRAHOKAMY Z BRAZÍLE:

V Brazílii z veľkých kusov drahých kameňov vyrezávajú umelci krásnych vtákov, aké žijú v amazonských pralesoch. Považujú ich za ochrancov príbytkov a veria, že nosia do domu život, radosť, zdravie, dobrú náladu a hojnosť. Brazília je krajina bohatá na prekráske drahokamy i polodrahokamy, ktoré sa skrývajú pod povrchom zeme i na perstosť vtáctva, stromov a kvetov, žijúcich v pralesoch, ktoré dávajú Zemi dostatok kyslíka a teda i život. Vtáci ručne vyrezávaní z brazílskych polodrahokamóv sú krásni, nesú pozitívnu energiu, rozžiaria interiér a každý z nich je originálom. Potešte seba i svojich priateľov...

 

NÁŠ TIP PRE RADOSŤ: 

V Brazílii z veľkých kusov drahých kameňov vyrezávajú umelci krásnych vtákov, aké žijú v amazonských pralesoch. Považujú ich za ochrancov príbytkov a veria, že nosia do domu život, radosť, zdravie, dobrú náladu a hojnosť.

Vtáci ručne vyrezávaní z brazílskych polodrahokamov sú krásni, nesú pozitívnu energiu, rozžiaria interiér a každý z nich je originálom. Potešte seba i svojich priateľov... Polodrahokamy z Brazílie - Bonsai centrum Nitra

 Po vašom veľkom záujme o krásne a nevšedné brazílske kryštály prišli ďalšie polodrahokamy z Brazílie priamo do Nitry. Zaujímavosťou medzi nimi je kolekcia amazonskych vtákov z drahých kameňov, masážne tyčinky, krásne prívesky, ktoré môžete používať aj ako osobné kyvadiela alebo napríklad i nová veľká kolekcia ametrínov z lokality ležiacej na hraniciach Brazílie a Bolívie.

 

Taiwan tea pots

KERAMIKA A ČAJE Z TAIWANU:

Letecky vozíme z ostrova Taiwan, ktorý sme niekoľkokrát osobne navštívili i várky kvalitnej a krásnej taiwanskej čajovej keramiky, ktorá sa vyrába špeciálne pre Čajovňu dobrých ľudí na ostrove Taiwan.Vyrába ju veľmi sympatická stará rodinná firma.

Naším vyrazeným logom zaručujeme vysokú kvalitu tejto čajovej keramiky.Import japonskej keramiky - Čajovňa dobrých ľudí

IMPORT JAPONSKEJ ČAJOVEJ KERAMIKY:

Priamo na bratislavské letisko prichádzajú nové várky krásnych japonských čajových kanvičiek, čawanov a čajových misiek v širokom sortimente

Japonská ponuka čajov, čajovej keramiky, liatinových čajových kanvičiek, čawanov, čajových podnosov... je v Čajovni dobrých ľudí naozaj pozoruhodná.

best tea of Japan - in Tea House of Good People - Nitra, Slovakia

Gyokuro Asahina - high level of green tea in JapanNAJLEPŠIE JAPONSKÉ ČAJE ROKA:

Letecký dovoz kvalitných japonských čajov spod hory Fudži.
Najviac odporúčame dva z nich:
Gyokuro Asahina - špičkový čaj, ktorý v posledných rokoch vyhráva súťaže japonských zelených čajov
Kabusecha Asahina - vynikajúci japoský zelený čaj podobný typu Gyokuro, ručne spracovaný, s mimoriadne vysokým obsahom chlorofylu.

Ich lístky sa zberajú skoro na jar, a potom prichádza proces zrenia za prísne špecifikovaných podmienok. Na jeseň sa v Japonsku tieto čaje posvätili v chrámoch a posielali v slávnostnom sprievode japonskému cisárovi a šogúnovi, vojenskému vládcovi krajiny.

ODPORÚĆAME:

Asahina Gyokuro, Asahina Kabuse, Sencha Chashimeijin, Sencha Sumibimeijin v reprezentačnom balení, Tenryucha v zlatých plechovkách, Sencha Temari, Wakatsumi, Gyokuro Shizuku, Sencha Ashikubo, Sencha Miyazaki, Matcha Klasika, Matcha Extra, Aiko – japonský čierny čaj, Sencha, Fukamushi Sencha, Honyama Cha, Bancha, Houjicha a mnohé ďalšie.

MINERÁLY A DRAHÉ KAMENE - BRAZÍLIA

VEĽKÁ ZÁSIELKA KRYŠTÁLOV A DRAHÝCH KAMEŇOV Z BRAZÍLIE:

KRYŠTÁLY - IMPORT - BRAZÍLIAZ Brazílie pravidelne importujeme množstvo prekrásnych kryštálov a polodrahokamov. Počas ciest do Brazílie a Argentíny sme okrem posvätných miest Indiánov Guaraní navštívili aj oblasti s bohatými baňami na polodrahokamy a ich spracovateľov. Priviezili sme od nich veľa  vzácnych a energeticky silných kameňov - lemurských, laserových, fantómových či krekovaných kryštálov, nádherných ametystov, ametrínov, citrínov, smaragdov a ďalších unikátnych polodrahokamov vyberaných pre vás.

- Prírodné kryštály (lemurské, fantómové , lasetrové, krakované, horské,) červený krištáľ tangerine, turmalíny čierne a ružové, krásne ametríny, citríny, ametysty, brúsené kryštály, smaragdy, smaragdové gule, krištáľové lebky, veľká krištáľová guľa 7,2 kg, masážne kryštály, kyvadielka rôznych druhov, kryštály Feng-šuej a ďalšie krásne drahé kamene. Ponúkame i veľké ametystové geódy.

 

YIXING, ČÍNA

YIXING - ČÍNA - SLÁVNE  KERAMICKÉ ČAJOVÉ KANVIČKY:Yixing - China

Pri našich návštevách Číny radi navštevujeme slávne mesto keramiky - čínsky Yixing. Zabezpečujeme vyrobu a dovoz krásnych čínskych čajníkov pre Čajovňu dobrých ľudí a bonsajových misiek pre 1. profesionálne bonsajové centrum BONSAI SLOVAKIA.

DOVOZY - YIXING:

  • Keramické čajové konvičky vysokej kvality  tradičných vzorov
  • Rarita - Originálne a unikátne zbierkové ozdobné čajníky  vyrobené podľa starých vzorov
  • Čajové misky a drevené čajové náradie
  • Keramické súpravy Kung-fu-čcha na čajové moria
  • Bonsajové misky vysokej triedy

Historické čajníky Yixing

Yixing - China

YIXING - ČÍNA - VEĽKÁ KOLEKCIA BONSAJOVÝCH MISIEK:

Ďalším dovozom zrealizovaným po našej osobnej návšteve Yixingu bola veľká kolekcia bonsajových misiek - Yixing. Kvalitné misky tradičných vzorov, ktoré sú uznávané bonsajovými majstrami po celom svete si môžete vybrať na našom ďalšom webe venovanom bonsajistike www.e-bonsai.eu . Odporúčame však osobný výber, pretože na internete je zachytený len zlomok ponuky. 

kate-benifuki-japan
LETECKÉ ZÁSIELKY JAPONSKÝCH ČAJOV:

Čerstvé kvalitné čaje a čajová keramika z Japonska prilietajú do Čajovne dobrých ľudí pravidelne vďaka vášmu vysokému záujmu.

DARJEELING TEA, INDIA
AUKCIA NAJLEPŠÍCH JARNÝCH ČAJOV DARJEELING:

Na špeciálnej aukcii jarných čajov Darjeeling  počas Tea & Coffee World Cup vo Viedni Čajovňa dobrých ľudí vydražila dva vynikajúce čaje  Darjeeling Badamtam a Darjeeling Chamong, ktoré reprezentovali najlepšiu kvalitu vybraných čajových plantáží.

Minireportáž nájdete TU

DARJEELING TEA - BADAMTAM - ČAJOVŇA DOBRÝCH ĽUDÍ

JAZERO TAI HU PRI SUZHOU, CHINA

LETECKÝ DOVOZ SKORÝCH  JARNÝCH ČÍNSKYCH ČAJOV:

 TAI HU - DONG SHAN - SUZHOU - CHINANa jar importujeme špeciálnukolekciu veľmi skorých jarných pred-Čchin-mingových čajov z Číny. Čaje Dongting Bi luo chun dozreli priamo na svetoznámej čajovej hore Dongshan, ktorá sa dvíha nad jazerom Tai Hu neďaleko slávneho mesta klasických čínskych záhrad Su-zhou. Vzácny jarný čaj sa nám podarilo doviezť vďaka dobrých kontaktom s rodinami tamojších pestovateľov čaju, ktorí žijú priamo na slávnej čajovej hore, kde sa rodí tak unikátny čaj z prvých púčikov.

  • výborný Pi Lo Chun
  • niekoľko druhov čaju Dračia studňa

Fotoreportáž z našej predchádzajúcej návštevy čajových oblastí okolo jazera Tai Hu nájdete TU.

japan tea - Tea House of Good People

LETECKÝ DOVOZ JAPONSKÝCH ČAJOV A VTÁČICH KONVIČIEK:JAPAN TEA POT

Z Japnska pravidelne letecky importujeme výborné japonské čaje vysokej kvality

Unikátna je i kolekcia japonských čajových konvičiek z keramiky, ktoré sú typické bočným úchytom. Nazývame ich vtáčie kanvičky, pretože pripomínajú vtáčika, ak ich držíme v dlaniach.

Zaujímavá je aj kolekcia japonských chawanov - misiek na šľahaný čaj Matcha, aké sa používajú pri japonskom čajovom obrade. Nájdu sa medzi nimi i zberateľské kuriozity - pravé čajové misky chawan Aka Raku a starožitné chawany.

CHAWAN A LIATINOVÉ KONVICE JAPONSKO

DOVOZ LIATINOVÝCH ČAJOVÝCH KONVÍC - MORIOKA, JAPONSKO:

japan iron tea potJaponci používali kovové čajové konvice ešte od dôb samurajov. Liali ich aj priamo na boliskách, kde kuli i svoje katany.

Liatinové konvice majú neopakovateľný pôvab, preto ich importujeme aj do Čajovne dobrých ľudí. Pozývame Vás na dúšok čaju a možnosť pokochať sa krásou tvarov a vzorov japonských kovových čajníkov.

 

 

 

 

 

 

JAPAN TEA SHIZUOKA - NITRA
Na všetok importovaný tovar ponúkame výborné veľkoobchodné c
eny.

Import čaju - Tea import - Čajovňa dobrých ľudí, Nitra

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť


Špecializujeme sa na vlastný dovoz kvalitných a čerstvých čajov, ktoré si nechávame posielať letecky priamo z krajín Japonsko, Taiwan, Čína, India, Nepál, Srí Lanka...  a výborné indickou ájurvédou inšpirované korenisté čaje.

Čajovňa dobrých ľudí - veľkoobchod

 O novinkách z dovezených čajov vás môžeme aktuálne informovať hneď po doručení čerstvej leteckej zásielky na Slovensko. 

Čajovňa dobrých ľudí - veľkoobchod

Niekoľko keramických dielní na Slovensku a na Taiwane vyrába originálnu čajovú a bonsajovú keramiku špeciálne iba pre Čajovňu dobrých ľudí a jej odberateľov - môžeme vám dať vyrobiť kanvičky i šálky s vašim vlastným logom

Čajovňa dobrých ľudí - veľkoobchod

Ponúkame všetko, čo k čajovej kultúre patrí - čajové príslušenstvo, široký výber čajových morí, čungov (zhong, gaiwan), čajové vrecká vyšívané v Nepále.

Čajovňa dobrých ľudí - veľkoobchod

 Magazín Bonsaj a čaj – kvalitný, bohato ilustrovaný magazín, ktorý sa zaoberá čajovou kultúrou a umením čaju v súvislosti s filozofiou a tradíciami estetiky Východu a umením bonsajov, ktoré je s čajovou kultúrou neoddeliteľne späté

 

Čajovňa dobrých ľudí - veľkoobchod

Aromaterapia – prírodné vonné oleje a originálne aromatické lamp

Čajovňa dobrých ľudí - veľkoobchod

Bonsaje a bonsajové príslušenstvo v najširšom výbere na Slovensku...

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie