ČAJOVŇA DOBRÝCH ĽUDÍ - ŠKOLY ČAJU PRE HOTELOVÉ AKADÉMIE

Čajové kurzy pre hotelové akadémie

ČAJOVÉ KURZY SME OPAKOVANE VIEDLI NA HOTELOVÝCH AKADÉMIÁCH
PIEŠŤANY, ŽILINA, RIMAVSKÁ SOBOTA, BARDEJOV...

Ďakujeme šikovným študentom a vedeniu škôl za ich záujem.

HOTELOVÁ AKADÉMIA, PIEŠŤANY

Študenti hotelovej akadémie v Piešťanoch pripravili čaj pre pána ministra Branislava Gröhlinga

HOTELOVÁ AKADÉMIA ĽUDOVÍTA WINTERA, PIEŠŤANY

HOTELOVÁ AKADÉMIA ĽUDOVÍTA WINTERA, PIEŠŤANY Špičková Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera - Piešťany zabezpečuje svojim študentom kvalitné vzdelávanie vo všetkých smeroch. Jej absolventi budú mať výborný prehľad aj vo svete čajov. Školíme ich vždy veľmi radi.

Čítajte viac...

HOTELOVÁ AKADÉMIA ŽILINA

HOTELOVÁ AKADÉMIA ŽILINA Zážitková čajová škola pre Hotelovú akadémiu v Žiline.

Čítajte viac...

HOTELOVÁ AKADÉMIA, RIMAVSKÁ SOBOTA I.

HOTELOVÁ AKADÉMIA, RIMAVSKÁ SOBOTA I. Hotelová akadémia Rimavská Sobota dopriala svojim študentom so záujmom o čaj niekoľko kurzov Školy čaju.

Čítajte viac...

HOTELOVÁ AKADÉMIA, RIMAVSKÁ SOBOTA II.

HOTELOVÁ AKADÉMIA, RIMAVSKÁ SOBOTA II. Na konci školenia Školy čaju na hotelobvej akadémii v Rimavskej Sobote študenti predviedli čajové rituály svojim spolužiakom v telocvični školy. A po jednom dni nácviku im to šlo vynikajúco.

Čítajte viac...

HOTELOVÁ AKADÉMIA, BARDEJOV

HOTELOVÁ AKADÉMIA, BARDEJOV Študenti hotelovej akadémie v Bardejove mali o čaj záujem už v roku 2008. Radi sme šli za nimi na východné Slovensko...

Čítajte viac...

GYMNÁZIUM PÁROVSKÁ, NITRA

GYMNÁZIUM PÁROVSKÁ, NITRA Hoci gymnázium nie je hotelová akadémia, je to naša Alma Mater, kde sme všetci študovali alebo učili. Teší nás záujem študentov o čaj. Na zdravie, milí priatelia!

Čítajte viac...

IMPROVIZOVANÁ ČAJOVŇA NA HOTELOVEJ AKADÉMII

IMPROVIZOVANÁ ČAJOVŇA NA HOTELOVEJ AKADÉMII Študenti Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch si pri slávnostných príležitostiach vytvárajú s podporou Čajovne dobrých ľudí improvizovanú čajovňu, v ktorej pripravovali čaj na čajových moriach pre vzácnych hostí i zvedavých návštevníkov školy. Čajovým rituálom si uctili i pána ministra Branislava Gröhlinga či Jarmilu Lajčákovú-Hargašovú.

Čítajte viac...

TEA TENDER - KREATÍVNA SÚŤAŽ V PRÍPRAVE ČAJU

TEA TENDER - KREATÍVNA SÚŤAŽ V PRÍPRAVE ČAJU PRÍPRAVA KLASICKÉHO ZELENÉHO ČAJU – VIACNÁLEVOVÁ PRÍPRAVA, VOĽNÁ DISCIPLÍNA – PRÍPRAVA ĽUBOVOLNÉHO KREATÍVNEHO NEALKOHOLICKÉHO NÁPOJA S POUŽITÍM ČAJU MATCHA ...

Čítajte viac...

TEA-TENDER SHOW, EXHIBÍCIA NA MEDZINÁRODNEJ VÝSTAVE V NITRE

TEA-TENDER SHOW, EXHIBÍCIA NA MEDZINÁRODNEJ VÝSTAVE V NITRE Študentská súťaž Tea Tender vyvrcholila exhibíciou na 19. ročníku medzinárodnej výstavy bonsajov a čaju BONSAI SLOVAKIA 2016.Študenti podali na výstavnom pódiu strhujúce výkony. radi sme túto show v Nitre zorganizovali a odborne garantovali.

Čítajte viac...

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie