EVENTY PRE FIRMY A OBCHODNÉ CENTRÁ

TAKEDA - FIREMNÝ CATERING

TAKEDA - FIREMNÝ CATERING Pre zamestnancov firmy TAKEDA sme pripravili zážitkový čajový deň s veľkou degustáciou čajov, prezentáciou čajovej kultúry a personálnymi workshopmi správnej prípravy čajov.

Čítajte viac...

SLOVENSKÁ NÁRODNÁ GALÉRIA I. II.

SLOVENSKÁ NÁRODNÁ GALÉRIA I. II. Slávnostné japonské čajové rituály Sencha-do pri prezentácii japonského umenia.

Čítajte viac...

TAKEDA - RUŽGAD

TAKEDA - RUŽGAD Japonska firma TAKEDA sa pravidelne prezentuje na Ružinovskom gastroenterologickom dni RUŽGAD. Po niekoľko rokov sme pre nich vytvárali príjemné prostredie s čajmi, ćajovou čokoládou a čajovými pralinkami s japonským čajom Bio-Matcha, ktorý dovážame priamo z Japonska a samozrejme s kolekciou bonsajov.

Čítajte viac...

SWISS RE - SUMMER FESTIVAL I.a II.

SWISS RE - SUMMER FESTIVAL I.a II. SWISS-RE - SUMMER FESTIVAL, BRATISLAVA

Čítajte viac...

KOŠICE MITSHUBISHI, JAPAN

KOŠICE MITSHUBISHI, JAPAN KOŠICE, MESTO KULTÚRY - Na objednávku japonskej firmy Mitsubishi sme robili niekoľkodňovú výstavu bonsajov s ukrážkami tvarovania bonsajov a početnými čajovými rituálmi pre V.I.P. hostí, ambasády, Tokijský symfonický orchester, slávnostný galavečer i pre bežných návštevníkov Košíc.

Čítajte viac...

TRŽNICA NIVY, BRATISLAVA: I. a II.

TRŽNICA NIVY, BRATISLAVA: I. a II. TRŽNICA NIVY, BRATISLAVA: Čajová akcia na jar, pri otvorení tržnice a druhý raz na jeseň. Edukačná a interaktívna prezentácia čajovej kultúry.

Čítajte viac...

SLOWAKISHES INSTITUT – VIEDEŇ

SLOWAKISHES INSTITUT – VIEDEŇ Radi sme prijali pozvanie Aleny Heribanovej, krstnej mamy nášho magazínu Bonsaj a čaj, aby sme čajom spríjemnili niekoľko kultúrnych podujatí Slovenského inštitútu vo Viedni.

Čítajte viac...

ÚRAD VLÁDY, BRATISLAVA

ÚRAD VLÁDY, BRATISLAVA Čaj pre návštevníkov záhrady pri prezidentskom paláci. Akcia pre Úrad vlády SR.

Čítajte viac...

DIAMANT GOLF CUP

DIAMANT GOLF CUP DIAMANT GOLF CUP - čajový zážitkový catering.

Čítajte viac...

OC MLYNY, NITRA

OC MLYNY, NITRA Veľká štvordňová prezentočno-edukačná akcia pre obchodné centrum MLYNY v Nitre. Výstava bonsajov, výstava fotografií Človek a čaj, detské tvorivé dielne, čajové rituály a ochutnávky, urážky tvarovania bonsajov...

Čítajte viac...

BORY MALL, BRATISLAVA: I. II.

BORY MALL, BRATISLAVA:  I. II. Obchodné centrum BORY MALL, Bratislava. Po niekoľko rokov sme tu robili na tematických výstavách prednášky o čaji, ochutnávky a kórejský čajový rituál pre návštevníkov centra.

Čítajte viac...

GALERIA HYPER-TESCO NITRA

GALERIA HYPER-TESCO NITRA GALÉRIA HYPER TESCO Nitra. Čajové rituály a ochutnávky pre návštevníkov.

Čítajte viac...

MESTSKÉ MÚZEUM, SEREĎ

MESTSKÉ MÚZEUM, SEREĎ Po niekoľko rokov sme prijali milé pozvanie Mestského múzea v Seredi na ich letné podujatia zamerané na bonsaje a čajovú kultúru. Všetkých milých Sereďanov srdečne pozdravujeme.

Čítajte viac...

OC DITURIA LEVICE

OC DITURIA LEVICE OC DITURIA LEVICE. Pre levické obchodné centrum sme organizovali 4-dňovú akciu. Výstava bonsajov a detská bonsajová škola, výstava čajových kanvičiek a minerálov, čajové rituály, ochutnávky čajov v non-stop programe...

Čítajte viac...

ZÁBAVNO-OBCHODNÉ CENTRUM MAX, NITRA

ZÁBAVNO-OBCHODNÉ CENTRUM MAX, NITRA Zábavno-obchodné centrum MAX Nitra. Organizovali sme pre jeho návštevníkov, najmä pre deti BONSAJ VÍKEND. Každý si mohol upraviť malý stromček a ďalej si ho doma pestovať.

Čítajte viac...

POISŤOVŇA UNION

POISŤOVŇA UNION Catering pre zamestnancov Poistovne UNION.

Čítajte viac...

PRIVÁTNE JUBILEUM

PRIVÁTNE JUBILEUM Slávnostný čajový rituál a zážitkový catering na privátnej oslave životného jubilea.

Čítajte viac...

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie