Čajový set - MLADICA: NITIRANKA - DOBRODEJKA

Čajový set - MLADICA: NITIRANKA - DOBRODEJKA

Set 3 výborných bylinných čajov

€ 11,50 s DPH

Dostupnosť: Skladom

Čajový set - Bylinné čaje

čajový set obsahuje 3 bylinné čaje: Mladica 50g , Nitrianka 50g a Dobrodejka50g

Nitrianka-zloženie: kúsky jabĺčok, listy ostružín, hrozienka sultánky, pomarančová kôra, požlt farbiarsky, mäta prieporná, myrtovník citrónový, citrónová kôra, listy žihľavy, lyofilizované jahody, kvety nevädze, nechtík, ružové lupienky

Dobrodejka-zloženie:  šípky, verbena, fenikel, listy slezu, listy malín, mäta prieporná, medovka, listy ostružín, aníz, slnečnicové lupienky, okvetné lístky ruží

Mladica-zloženie: kúsky jabĺčok, ružové korenie, citrónová tráva, listy malín, škorica, koriander, ruman rímsky, púčiky ruží

Krajina pôvodu: EU

Importér a distribútor: Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí, sro., NitraČajový set - Bylinné čaje

Čajový set - Bylinné čaje

 

PRÍPRAVA ČAJU:

Čaj pripravujeme klasickým spôsobom v peknej kanvičke alebo šálke so sitkom, ktoré umocňujú pôžitok z pitia čaju i pozitívny vplyv čaju na ľudský organizmus.

Dobrú vodu necháme krátko zovrieť. 5 g čajoviny (cca 1,5 – 2 čajové lyžičky) zalejeme horúcou vodou 95-100°C o objeme 2,5 – 3,5 Dl a necháme lúhovať 5-8 minút. Nálev zlejeme a pijeme čerstvý a teplý.
Odporúčame čaj piť raz denne dopoludnia, ale je príjemné piť tento čaj aj na večer, pretože neobsahuje teín a dobre sa po ňom zaspáva.

OZDRAVNÁ KÚRA:

Čaj vďaka bylinám, ktoré obsahuje, sa zvykne používať aj na ozdravné kúry. Kúra optimálne trvá 2 týždne. Počas nej sa pije tento čaj 1 – 2 x denne. Vždy pripravený na čerstvo.

počas kúry odporúčame chodiť na čerstvý vzduch, precvičovať chrbticu a jesť ľahké, dobre stráviteľné potraviny v malom objeme. Takýto komplexný prístup zosilňuje účinok kúry s týmto výborným čajom.

Po 2 maximálne po 3 týždňoch je dobré čaj vymeniť, pretože ľudský organizmus má tendenciu zvyknúť si na pravidelný príjem daných látok a zníži sa tým ich účinok. Zmena znova aktivizuje vnímavosť organizmu na liečivé látky obsiahnuté v čaji.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Ďalšie obľúbené produkty:

NAVŠTÍVENÉ PRODUKTY:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info