ČAJ MAJSTRA LEONARDA

ČAJ MAJSTRA LEONARDA

Bylinný korenistý čaj s ginkom

Varianty produktov

  • € 3,50 s DPH

  • € 7 s DPH

  • € 14,88 s DPH

  • € 29,75 s DPH

  • € 56 s DPH

€ 3,50 s DPH

ČAJ MAJSTRA LEONARDA

Zloženie: Rooibos, železník, pomaranč, jabĺčka, listy ginka 5%, kardamom, ružové korenie, prírodná vôňa, bazalka tulsi, rozmarín
Krajina pôvodu: EU

Dovozca a distribútor: Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí, sro., Nitra

 

Čaj majstra Leonarda

Čaj majstra Leonarda

Čaj majstra Leonarda

Čaj majstra Leonarda

Čaj majstra Leonarda

 

Čaj majstra Leonarda

PRÍPRAVA ČAJU:

Čaj pripravujeme klasickým spôsobom v peknej kanvičke alebo šálke so sitkom, ktoré umocňujú pôžitok z pitia čaju i pozitívny vplyv čaju na ľudský organizmus.

Dobrú vodu necháme krátko zovrieť. 5 g čajoviny (cca 1,5 – 2 čajové lyžičky) zalejeme horúcou vodou 95-100°C o objeme 2,5 – 3,5 Dl a necháme lúhovať 5-8 minút. Nálev zlejeme a pijeme čerstvý a teplý.
Odporúčame čaj piť raz denne dopoludnia, ale je príjemné piť tento čaj aj na večer, pretože neobsahuje teín a dobre sa po ňom zaspáva.

KÚRA:
Čaj vďaka bylinám, ktoré obsahuje, sa zvykne používať aj na kúry. Kúra optimálne trvá 2 týždne. Počas nej sa pije tento čaj 1 – 2 x denne. Vždy pripravený na čerstvo.

Počas kúry odporúčame chodiť na čerstvý vzduch, precvičovať chrbticu a jesť ľahké, dobre stráviteľné potraviny v malom objeme. Takýto komplexný prístup zosilňuje účinok kúry s týmto výborným čajom.

Po 2 maximálne po 3 týždňoch je dobré čaj vymeniť, pretože ľudský organizmus má tendenciu zvyknúť si na pravidelný príjem daných látok a zníži sa tým ich účinok. Zmena znova aktivizuje vnímavosť organizmu na látky obsiahnuté v čaji.

Nový komentár

* (Povinné)

NAVŠTÍVENÉ PRODUKTY:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info