ČAJ SILY

ČAJ SILY

Príjemný, korenistý, ájurvédou inšpirovaný bylinný čaj

Varianty produktov

  • € 3,25 s DPH

  • € 6,50 s DPH

  • € 13,81 s DPH

  • € 27,63 s DPH

  • € 52 s DPH

€ 3,25 s DPH

ČAJ SILY

Zloženie: Zelený čaj, zázvor 11%, cigória, čierne korenie, guarana, prírodná vôňa

Dovozca: Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí, sro., Nitra

Krajina pôvodu: EU

Čaj sily a Guarana

Guarana (Paullinia cupana) patrí medzi vzácne liečivé byliny, ktoré si pôvodní obyvatelia Brazílie a susedných krajín veľmi vážili. Umožňovala mužom, ktorí sa vydávali na dlhé lovy, zbaviť sa pocitu hladu a udržať si pritom dostatok sily a energie. Dnes tieto vlastnosti využívajú skôr pri zoštíhlovacích kúrach a zvyšovaní vitality.

ČAJ SILY

Použitie a účinky:

· Guarana pomáha pri detoxikácii organizmu, čistení krvi, odstraňovaní voľných radikálov. Pomáha vzpružiť a zvýšiť energiu. Vďaka guarane sa môže znížiť pocit únavy a dokonca i spaľovať prebytočný tuk.
· V Južnej Amerike sa používa sa aj ako mierne afrodiziakum. Obsahuje kofeín, ktorý je v nej špecificky viazaný. Táto väzba umožňuje uvoľňovanie kofeínu až v črevách (podobne ako sa to deje aj pri zelenom čaji) a nie v žalúdku ako pri pití kávy.
· Guarana sa zvykne používať na podporu sexuálnej aktivity i potencie, na zlepšenie nálady a uvoľňenie.

Čaj sily spája v sebe unikátne účinky guarany, zázvoru, zeleného čaju, čierneho korenia a cigórie. Pripravuiť si ho môžete podobne ako čaj lásky. Odporúčame užiť si s ním májovú vitalizačnú kúru. Stačí, ak počas 3 týždňov denne vypijete 3 Dl tohto chutného čaju.

ČAJ SILYČAJ SILYČAJ SILY

PRÍPRAVA ČAJU:

Čaj pripravujeme klasickým spôsobom v peknej kanvičke alebo šálke so sitkom, ktoré umocňujú pôžitok z pitia čaju i pozitívny vplyv čaju na ľudský organizmus.

Dobrú vodu necháme krátko zovrieť. 5 g čajoviny (cca 1,5 – 2 čajové lyžičky) zalejeme horúcou vodou 70-80°C o objeme 2,5 – 3,5 Dl a necháme lúhovať 3-4 minúty. Nálev zlejeme a pijeme čerstvý a teplý.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Ďalšie obľúbené produkty:

AKTUALITY A AKCIE NA FACEBOOKU:

facebook-logo-bonsai

facebook-logo-caj

Prihlásenie