Späť

Zuzana Kašparová: Čajovňa Dobrých Ľudí, Nitra .. aneb čajový ráj

Počet zobrazení: 1724

Dobrý den, dovolím si zde sdílet svůj krátký článek o této čajovně, která mi svou atmosférou zlepšila den. Děkuji a hodně štěstí do budoucna!

Zuzana Kašparová: Čajovňa Dobrých Ľudí, Nitra .. aneb čajový ráj

Čajovňa dobrých ľudí - článok

Konečně naplňuji název tohoto blogu článkem, který je z velké části o čajích. A to přesněji o těch, které nabízí skvělá čajovna, kterou jsem navštívila při mé slovenské dovolence (článek ZDE).

Čajovňa dobrých ľudí - článok Čajovňa dobrých ľudí - článok

Čajovna se nachází u synagogy v centru Nitry.
Hned u vchodu nás oslovila slečna s ochutnávkou ovocného čaje, který byl tak super, že jsme si nechaly ujet vlak a šly jsme dovnitř na chvilku posedět a užít si čajovou atmosféru.

Čajovňa dobrých ľudí - článokUvnitř si můžete čaj vypít i zakoupit, nabídka je dechberoucí a milá obsluha s výběrem ráda poradí. Prostory jsou poměrně veliké a kromě čajů si můžete vybrat i z nabídky bonsají. :)

Na přivítanou jsme obě s mamkou dostaly šálek čaje - Atlantika a na rozloučenou ještě kousek čajové čokolády a vzorek "opičího" čaje, což jsem považovala za velice příjemné zpestření.

Samy jsme si objednaly čajový ledový drink Kalahari a čaj- Lemonica. Vše bylo podle mých představ.

Čajovnu jsem si poté našla na Foursquare, abych jí udělila skvělé hodnocení a zjistila jsem, že ještě nemá dostatek hodnocení, aby se zobrazilo hodnocení průměrné. Takže navštívit a ohodnotit!! Podporujme příjemné podniky u dobrých ľudí.

TIP: Kalahari - drink z čaje rooibos, pomerančové šťávy a přírodního extraktu z růží. Cena:2,50 euro

Čajovňa dobrých ľudí - článok   Čajovňa dobrých ľudí - článok

 Zuzana Kašparová

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info