Späť

Vydražili sme dva výborné Darjeelingy!

Počet zobrazení: 4739

Darjeeling 2010Tea & Coffee World Cup

Na špeciálnej aukcii jarných čajov Darjeeling 2010 vo Viedni Čajovňa dobrých ľudí vydražila dva vynikajúce čaje Darjeeling Badamtam a Darjeeling Chamong, ktoré reprezentovali najlepšiu kvalitu vybraných čajových plantáží.

Na viedenskom výstavisku sa koncom apríla konal Tea & Coffee World Cup. Súčasťou  veľtrhu čaju a kávy bola aukcia čajov z oblasti Darjeeling, ktorú iniciovala asociácia pestovateľov indických čajov. 22 najslávnejších čajových záhrad Drarjeelingu prezentovalo na aukcii svoj najlepší tohoročný jarný čaj. Dva z nich z čajových záhrad Badamtam  a Chamong vydražila Čajovňa dobrých ľudí. Z každého čaju bolo v ponuke len jedno jediné kilo a drevené bedničky čaju boli signované podpismi. takže máte príležitosť ochutnať to najlepšie z tohtoročnej himalájskej jari!

Tea & Coffee World Cup 2010 - Vienna - Darjeeling Tea

Drevené kladivko v rukách odklepávalo skvelé čaje Darjeeling novým majiteľom.

Tea & Coffee World Cup 2010 - Vienna - Darjeeling Tea

Najprv sa však všetky čaje ponúkané na aukcii pripravili na degustáciu...

Tea & Coffee World Cup 2010 - Vienna - Darjeeling Tea

... a degustovali sa čajovými znalcami, ktorí sa tu zišli z celej Európy.

Tea & Coffee World Cup 2010 - Vienna - Darjeeling Tea

Nám sa najlepšie páčili dva čaje - dopestované a spracované v čajových záhradách Chamong a Badamtam.  Mali úžasnú plnú vôňu a chuť.  

Vyskúšajte! 

Tieto Darjeelingy a ďalšie výborné himalájske čaje
nájdete aj v našej internetovej ponuke!

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie