Späť

Prednáška pri čaji o metóde RUŠ

Počet zobrazení: 3325

Čaj o piatejPozvanie pre každého, kto túži zmeniť svoj život
Karel Nejedlý: PREDNÁŠKA O METÓDE RUŠ

 

ČAJ O PIATEJ: 23.09.2010 17:00

ČAJOVŇA DOBRÝCH ĽUDÍ, Pri synagóge 3, pešia zóna, Nitra

Metóda RUŠ (Rýchla a Účinná zmena Skutočnosti, alebo - ako ju nazvali absolventi kurzov - Ruš, čo ti vadí či Rýchlo k Úplnému Šťastiu je garancia kvality). Je to moderná, jednoduchá a praktická metóda, ktorá pomáha ľuďom zkvalitniť ich život. Je logická a ľahko sa ju učia aj malé deti. Veľmi rýchlo s touto metódou nachádzame skutočné príčiny akýchkoľvek súčasných problémov (emocionálnych aj fyzických) a vyriešime ich. Je prevratná v tom, že staré nepríjemné skúsenosti neprekrývame pozitívnymi programami, ale naopak negatívne presvedčenia (bloky, programy, myšlienky, strachy) odstraňujeme.
Ľudia pomocou metódy úspešne menia svoje životy k lepšiemu, účinok je rýchly a trvalý.

Prednáša : Karel NEJEDLÝ
Autor prevratnej metódy RUŠ, zkúsený terapeut a lektor. Svoje zkúsenosti získal dlhoročnou praxou pri pomoci ľuďom behom individuálnych sedení a tiež vedením seminárov so zameraním na rozvoj osobnosti, vedúcich k úspešnému, šťastnému a spokojnému životu. Stretnutia s ním sú plné motivácie, jemného humoru a vtipu, praktických príkladov, overených tipov a návodov pre zdravie a duševnú hygienu, pre život bez stresu.

Prednáška sa bude konat v rámci cyklu "Čaje o piatej", vstup je voľný,
po dobu prednášky bude zdarma ochutnávka čajov.

Zmeňte svoj život Vy. Nikto iný to za Vás neurobí.
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie