Späť

ČAJ O PIATEJ: ZDRAVIE A CHOROBY Z POTRAVÍN

Počet zobrazení: 3564

srdce a cievy

"Srdce je ústredným orgánom tela človeka. Jeho ochorenia sú najčastejšou príčinou úmrtí, ročne im podľahne takmer 18 miliónov ľudí. Napriek kvadratickému nárastu množstva liekov a stále zvyšujúcej sa ich spotrebe, neustále rastie i počet ľudí s chorým srdcom.

Srdce však nie je motor na benzín, ktorý môžeme kedykoľvek opraviť. Je paradoxné, koľkí z nás sa intenzívne venujú svojmu autu, pričom úplne zanedbávajú inú „mašinku“ v našom tele. Až dovtedy, kým bolesťou neoznámi poruchu. Preto je nevyhnutné, v predstihu venovať srdcu dostatočnú pozornosť. Ako predchádzať poškodeniu srdca? Ktoré liečivé čaje hrajú významnú úlohu v prevencii ochorení srdca? Má životospráva význam na správnu funkciu srdca a krvného tlaku? Ktoré potraviny škodia srdcu a ktoré mu pomáhajú? A čo životný štýl?

Na tieto otázky sa pokúsim dať vám odpoveď zo skúseností získaných počas mojej lekárskej praxe. Zároveň vám ponúknem možnosť zakúpiť si knihy, v ktorých sa venujem otázkam zdravej výživy a správnemu životnému štýlu. Teším sa na stretnutie s vami."

Michal Slivka

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie