Späť

BONSAI SLOVAKIA 2012

Počet zobrazení: 5194

BONSAI SLOVAKIA 2012

 

Bonsai Slovakia 2012
 

BONSAI SLOVAKIA - ČAJOVŃA DOBRÝCH ĽUDÍ, NITRA

Vás srdečne pozýva na

15. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju
BONSAI SLOVAKIA 2012

19. - 22. apríla 2012
Výstavisko Agropkomplex Nitra, pavilón A

 

Milí priatelia bonsajisti a suisekisti, milí vystavovatelia BONSAI CENTRUM NITRA Vás srdečne pozýva na 14. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju BONSAI SLOVAKIA 2011 14. - 17. apríla 2011 Výstavisko Agropkomplex Nitra, pavilón C Čím je teplejšie a slnečnejšie, tým sa nám čas výstavy Bonsai Slovakia 2011 viac blíži. Budeme radi, ak budete vystavovať svoje s láskou pestované bonsaje a tvorivé suiseki plné Vašej fantázie. Prezentujte sa na tejto zaujímavej výstave, ktorú už 14 rokov organizujeme pre Vás. V prílohe nájdete vystavovateľské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.  Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok) Presný program výstavy Vám ešte pošleme. V prílohe nájdete i prihlášku na workshop s Corinom Tomlinsonom. Odporúčame využiť túto jedinečnú príležitosť. Workshop Vám prináša Nitrianska bonsajová škola a jeho cena je veľmi zaujímavá! Ak sa chcete na workshop záväzne prihlásiť, vyplňte prosím prihlášku a pošlite nám ju obratom na mail: bonsai@e-bonsai.sk alebo tea@e-tea.sk  Ako motiváciu pre vystavovateľov sme pripravili zaujímavé ceny: Srdečne Vás pozývame! S pozdravom Alena a Vladimír Ondejčíkoví Bonsai centrum Nitra Čajovňa dobrých ľudí www.bonsai-slovakia.sk www.tea-centrum.sk www.bonsai-centrum.sk  www.bonsajacaj.sk  www.e-tea.sk  www.e-bonsai.sk

 

Milí priatelia bonsajisti a suisekisti, milí vystavovatelia.

Ďakujeme Vám za Vašu mnohoročnú priazeň.
Sme radi, že svoje krásne, s láskou pestované bonsaje a pôvabné suiseki
vystavujete na pôde medzinárodnej výstavy Bonsai Slovakia.

 

BONSAI SLOVAKI A 2012

 

Budeme radi, ak sa budete prezentovať sa na tejto zaujímavej výstave
aj tento rok.

Pripravujeme pre Vás 15. ročník výstavy Bonsai Slovakia 2012.

 

Milí priatelia bonsajisti a suisekisti, milí vystavovatelia BONSAI CENTRUM NITRA Vás srdečne pozýva na 14. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju BONSAI SLOVAKIA 2011 14. - 17. apríla 2011 Výstavisko Agropkomplex Nitra, pavilón C Čím je teplejšie a slnečnejšie, tým sa nám čas výstavy Bonsai Slovakia 2011 viac blíži. Budeme radi, ak budete vystavovať svoje s láskou pestované bonsaje a tvorivé suiseki plné Vašej fantázie. Prezentujte sa na tejto zaujímavej výstave, ktorú už 14 rokov organizujeme pre Vás. V prílohe nájdete vystavovateľské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.  Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok) Presný program výstavy Vám ešte pošleme. V prílohe nájdete i prihlášku na workshop s Corinom Tomlinsonom. Odporúčame využiť túto jedinečnú príležitosť. Workshop Vám prináša Nitrianska bonsajová škola a jeho cena je veľmi zaujímavá! Ak sa chcete na workshop záväzne prihlásiť, vyplňte prosím prihlášku a pošlite nám ju obratom na mail: bonsai@e-bonsai.sk alebo tea@e-tea.sk  Ako motiváciu pre vystavovateľov sme pripravili zaujímavé ceny:
 

Na 15. ročník výstavy Bonsai Slovakia sme pozvali zaujímavých hostí,

s ktorými sa budete môcť osobne stretnúť i nechať sa inšpirovať ich umením, ktoré predvedú na výstavnom pódiu.

 

Bonsai Slovakia 2012


V non-stop programe medzinárodnej kultúrnej šou vystúpia:

Věna Hrdličková, Czech Republic - Embassy of Indonesia - Paolo Zhang, China - José G. Jiménez Atanasio, Tatsugoro Bonsai Museum, Mexico - German Arellano, Colombia - Rui Ferreira, Portugal - Andrea Melloni, Germany - Mirko Ortenzi, Italy - Xec Fernandes, Menorca - Bernie O`Callaghan, Namibia - Stefan Steininger, Austria - Johannes Kralovec, Austria - Karl Thier, Austria - Tomaz Kovsca, Slovenia - Marek Gajda, Poland - Jaczek & Marta Pietakiewicz, Poland - Gyorgy Rácz, Hungary - Igor Bárta, Czech Republic - Duo Deši , Czech Republic - Jaroslav Košťál, Slovakia - Dušan Holík, Slovakia - Kolovrat, SZUŠ Art Pegas, Slovakia - Juraj Récky, Slovakia - Karisma, Slovakia - Sabina Mrovčáková, Slovakia - Eva Spišiaková, Slovakia - Osakasushibar, Slovakia - Vladimír Ondejčík, jr., Slovakia - Barborka Ondejčíková, Slovakia - Vladimír Ondejčík & Alenka Ondejčíková, Slovakia

 

BONSAI SLOVAKI A 2012

 

Program výstavy: 

http://www.bonsai-slovakia.sk/2012-program_sk.htm

 

Bonsai Slovakia 2012

 

TU SI MôŽETE STIAHNUŤ VŠETKY VYSTAVOVATEĽSKÉ FORMULÁRE: 

       POZVÁNKA A POKYNY PRE VYSTAVOVATEĽOV

       REGISTER VYSTAVOVANÝCH BONSAJOV A SUISEKI

       NÁVRATKA   ... tento dokument nám pošlite späť do 1.4. 2012

       OZNAČENIE  BONSAJOV

       OZNAČENIE SUISEKI

 

Všetky potrebné prihlášky a formuláre nájdete aj na oficiálnej stránke výstavy www.bonsai-slovakia.sk , presnejšie v rubrike AKO VYSTAVOVAŤ.

Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.  
 

Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok ako zvyčajne) Presný program výstavy Vám ešte pošleme.

 

V prílohe nájdete vystavovateľské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.

LOSOVANIE O CENY
PRE VŠETKÝCH VYSTAVOVATEĽOV
BONSAJOV A SUISEKI

1. cena: Kirakuni® – konkávne kliešte
2. cena: Kirakuni® - Sada drôtov
3. cena: Cisárske bonsajové nožnice
4. cena: Bonsajová miska Yixing
5. cena: Čajová miska, Japonsko
6. cena: Čajová miska, Čína, Yixing
7. cena: Bonsajová miska Kórea
8. cena: Originálna miska na Kusamono
9. cena: Čaj z Čajovne dobrých ľudí

10. cena: Willi Benz: Kusamono

Extra cena pre bonsajistu:
Dvojdňový kurz Nitrianskej bonsajovej školy
(sobota-nedeľa)

Každý vystavovateľ bude zaradený do losovania
o ceny. Zlosovanie a odovzdávanie cien sa uskutoční
na galavečere Bonsai Slovakia 2012.
 

Bonsai Slovakia 2012


Voľný vstup:

Každý vystavovateľ získa voľný vstup na výstavisko počas celej výstavy.
Voľný vstup platí aj na celý program prednášok a tvarovaní,
spoločenský večer s udeľovaním cien a posedenie v Čajovni dobrých ľudí.
 

Vystavovateľská karta BONSAI SLOVAKIA 2012:
Získa ju každý vystavovateľ, na základe nej si môže uplatniť zľavu 5%
z každého nákupu v centre Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí,
Pri synagóge 3, pešia zóna, Nitra    ... do 31. 12. 2012.
 

Program výstavy nájdete TU

 

Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok ako zvyčajne) Presný program výstavy Vám ešte pošleme.


Srdečne Vás pozývame!

S pozdravom
Alena a Vladimír Ondejčíkoví
Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí

 

Bonsai Slovakia 2012

 

BONSAI SLOVAKIA 2012

 

www.e-tea.eu   www.e-bonsai.eu   www.bonsai-slovakia.sk

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie