MAIKO - Hand Made Matcha Tea Chocolate- S malinami

MAIKO - Hand Made Matcha Tea Chocolate- S malinami

Originálna čajová čokoláda s kvalitným japonským čajom Matcha. zdravá a veľmi chutná. V čokoláde sú zachované pozitívne vlastnosti tohto legendárneho zeleného čaju. Čokoláda je posypaná malinami.

€ 5,95 s DPH

Dostupnosť: Skladom

Ručne robená čajová čokoláda bez použitia konzervantov a farbív. 

Čajová čokoláda sa vyrába špeciálne pre Čajovňu dobrých ľudí v Nitre. 

V cene je tabuľka čajovej čokolády 70 g. je balená v celofáne a v dizajnovej papierovej krabičke s logom Čajovne dobrých ľudí a dizajnovým informačným prebalom.

ČOKOLÁDA S MATČOU A MALINAMI
Zloženie:
cukor, kakaové maslo, *sušené plnotučné mlieko, kvalitný japonský zelený čaj Matcha (2g), lyofilizované maliny (2g), emulgátor: *sója lecitín, prírodná vanilka. Kakaové maslo najmenej 28%. Hmotnosť 70 g. Alergény sú vyznačené * hviezdičkou.

MAIKO -Hand Made Matcha Tea Chocolate- S malinami

Kvalitná japonská matcha (matča) dáva unikátnej čajovej čokoláde zvláštny charakter, výraznú zelenú farbu a skvelé zdravotné účinky, ktorými sa zaoberajú vedecké tímy v Japonsku i v ďalších krajinách. Matcha, tradičný zelený čaj vysokej triedy, ktorý sa používa na výrobu tejto čokolády pochádza z čajových záhrad v Uji (Udži) ležiacich neďaleko Kjóta. Tu sa pestujú špeciálne čajové kríčky. Na jar, po dvojtýždňovom zatienení sa mladé lístky čaju ručne zberajú. Dočasný nedostatok svetla prudko zvyšuje obsah chlorofylu v listoch. Pri spracovaní sa odstraňuje žilnatina a z vysušenej dužiny listov sa neskôr na kamenných mlynoch melie jemný čajový prášok nazývaný matča. Práškový čaj matča je veľmi jemný, má krikľavo zelenú farbu a patrí k raritným japonským čajom. Tradične sa používa pri klasických japonských čajových rituáloch. Vďaka zvláštnej príťažlivej chuti a výrazným zdravotným účinkom jeho obľuba celosvetovo rastie.

Čajová čokoláda je vyrábaná ručne v malých sériách špeciálne pre Čajovňu dobrých ľudí v Nitre. V receptúre sa využívajú kvalitné suroviny vysokej triedy. Výborné kakaové maslo a najmä kvalitná PRAVÁ MATČA, nie iba čajový prášok, ktorým sa vo svete drahšia matča veľmi často nahrádza. Čajovňa dobrých ľudí dováža čaj Matcha priamo od producentov zo starých čajových záhrad Uji pri Kyóte. Všetky čaje sa dovážajú letecky.

Čajovňa dobrých ľudí zaručuje čerstvosť a kvalitu dovážaných čajov.

Japonské zelené čaje majú podľa vedeckých štúdií veľa pozitívnych vlastností, ktoré sa zachovávajú aj v čajovej čokoláde. Matcha omáha zbaviť organizmus toxických metabolitov, očistiť vnútorné prostredie, odľahčiť pečeň a zvýšiť tak obranyschopnosť tela. Pomáha posilniť srdce a priaznivo pôsobí na kardiovaskulárne ochorenia. Využívajú sa aj antibakteriálne a antivírovo, pomáha v boji proti alergiám. Zelené čaje a najmä Matcha sa často používajú na posilnenie ciev, spevnenie chrupu a kostí a výborné sú aj na skleslosť a únavu. Dokážu zmierniť účinky stresu a pomáhajú ľuďom dokonale zrelaxovať.

Výhradný distribútor: Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí, sro.

MAIKO -Hand Made Matcha Tea Chocolate- S malinami

MAIKO -Hand Made Matcha Tea Chocolate- S malinami

MAIKO -Hand Made Matcha Tea Chocolate- S malinami

MAIKO -Hand Made Matcha Tea Chocolate- S malinami

Matcha Tea Chocolate- Nigra- Tmavá matča hand made

Matcha Tea Chocolate- Nigra- Tmavá matča hand made

NIGRA -Hand Made Matcha Tea Chocolate- Tmavá matča

NIGRA -Hand Made Matcha Tea Chocolate- Tmavá matča

Nový komentár

* (Povinné)

Ďalšie obľúbené produkty:

NAVŠTÍVENÉ PRODUKTY:

Prihlásenie