Dragonea - Aromatická lampa 3-dielna DRAK tehlovočervená

Dragonea - Aromatická lampa 3-dielna DRAK tehlovočervená

Dragonea - Aromalampa veľká tehlovočervená trojdielna

€ 75 s DPH

Dostupnosť: Skladom

Dragonea - Aromatická lampa 3-dielna DRAK tehlovočervená

Priemer: 13 cm
Výška: 20,5 cm
Materiál: kvalitná keramika, ručná výroba
Krajina pôvodu: Slovenská republika
Výhradný distribútor: Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí, sro.

Uvedená cena je za 1 ks trojdielnej aromatickej lampy.

Dragonea - Aromatická lampa 3-dielna tehlovočervená

Motív čínskeho vodného draka je v harmónii s podstatou aromaterapie, pretože drak je vládcom vôd, oblakov a hmiel. Je zároveň nositeľom šťastia a prosperity.

Keramická aromatická lampa Dragonea vyniká kvalitou a detailným ručným spracovaním. Je vyrábaná na Slovensku špeciálne iba pre centrum Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí, ktoré zabezpečuje aj veľkoobchodnú distribúciu tejto keramiky.

Dragonea - Aromatická lampa 3-dielna

Aromatická lampa sa skladá z 3 dielov. Do hornej misky sa nalieva voda, do ktorej sa nakvapká niekoľko kvapiek aromatického oleja. V spodnej časti horí sviečka zahrievajúca vonnú zmes,

Krásu a originalitu aromatickej lampe dodáva spodný diel, ktorý ju pôvabne vyzdvihuje nahor.

Lampa je krásna z oboch strán.

Odporúčame!

Dragonea - Aromatická lampa 3-dielna tehlovočervená

Prostredie našich domovov si môžeme spríjemniť a očistiť i aromatickými lampami z keramiky, z ktorých sa pomocou horiaceho kahančeka odparujú prírodné vonné oleje do ovzdušia, zvlhčujú ho a napĺňajú príjemnou a zdravou vôňou. Každý aromatický olej je čistým extraktom z liečivej rastliny alebo z kvetu a nesie i jeho liečivé vlastnosti. Pre zimné obdobie sú typické vône borovice a jedličky. Tieto oleje osviežujú a pôsobia blahodárne na dýchacie cesty a zabraňujú tak chorobám z prechladnutia, angínam a chrípkam. Podobné účinky má i eukalyptus, ktorý ničí vírusy a baktérie a je vhodný i pre malé deti.    Atmosféru domova dotvára i vôňa pomarančového, mandarinkového a citrónového oleja, ktorá pôsobí veľmi sviežo a optimisticky. Ak vás bolí hlava, alebo máte problémy s nespavosťou pomôže vôňa levandule. Je veľmi ukľudňujúca a zabraňuje neurózam a stresu. Nezabudnime ani na škoricu, ktorá rozohrieva a aktivizuje organizmus a pôsobí až afrodiziakálne. Podobne aktívne sú i kvetinové vône: ruža, jazmín, mošus, ylang-ylang... Dodávajú energiu podnecujú činnosť zmyslov a sú tiež afrodiziakálne.

Nový komentár

* (Povinné)

NAVŠTÍVENÉ PRODUKTY:

Prihlásenie