Corciolli - Art of seduction - Umenie zvádzania

Corciolli - Art of seduction - Umenie zvádzania

Hudobné CD vydalo Oreade Music, Holandsko

€ 14,50 s DPH

Dostupnosť: Skladom

Zmyselná Corciolliho hudba okúzli a obklopí telo priam hypnotickým spôsobom. Tento album obsahuje exotické rytmy zvyšujúce zmyselnosť. Corciolli je brazílsky umelec známy pre svoju rytmickosť a tajomné hudobné štýly.

Album Track Listing:
01 – Book Of Memories
02 – Hypnotize Me
03 – Safari
04 – Steam
05 – Little Love Games I
06 – Metamorphosis
07 – Lover In Dream
08 – Little Love Games II
09 – Flame
10 – Little Love Games III
11 – Misterios

Corciolli sa narodil v meste Sao Paulo v Brazílii. O hudbu sa zaujímal od detstva. Od 15 rokov začal hrať na klavíri a neskôr sa venoval klasickej a populárnej hudbe, harmónii a improvizácii. Corciolli sa zapájal do rôznych projektov viacerých kapiel a hral i jazzovú hudbu, juhoamerické hudobné štýly, napríklad bossa nova. Po štúdiu architektúry sa rozhodol venovať sa predovšetkým hudbe.

V roku 1993 sa v Brazílii založila nahrávacia spoločnosť Azul Music. Jeho prvá nahrávka Unio Mystica pre holandské vydavateľstvo Oreade music je veľmi špecifickým projektom, pri ktorom využil novú techniku záznamu i hudobnú koncepciu. Zúčastnila sa jej i sopranistka Adriana Mezzadri spolu s gregoriánskymi a arabskými spevmi. Tento album dostal dokonca požehnanie pápeža Jána Pavla II. v roku 1997.

Jeho druhý titul Unio Celestia vznikol vďaka spolupráci so slávnymi tenormi a sopránistkou Tania Maya. Texty sú spievané v latinčine a boli získané z pôvodných stredovekých spisov.

Nový komentár

* (Povinné)

NAVŠTÍVENÉ PRODUKTY:

Prihlásenie