Medwyn Goodall - Winds across the Pacific

Medwyn Goodall - Winds across the Pacific

Hudobné CD vydalo Oreade Music, Holandsko

€ 14,50 s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Téma hudby:  Vietor v plachtách napnutých nad vlnamih Pacifiku - medzi nebom a zemou. Stratený praveký potopený kontinent Lemuria, mýtická pravlasť Vikingov, Veľkonočné ostrovy, polynézske Hawaiki a ďalšie záhadné a skryté mesta nad Pacifikom.  

Medwyn Goodall je jedným z najvšestrannejších umelcov a multiinštrumentalistov Hudby nového veku.. Narodil sa v roku 1961 v anglickom Yorkshire. Od detstva študoval umeni, hru na gitaru a hral v niekoľkých rockových kapelách. Už v ranom veku začal komponovať hudbu a hrať na veľkom množstve rôznych nástrojov ako je napríklad mandolína, piano, bicie, harfa, panová flauta, vibrafón, syntetizátor... Ako šestnásťročný vydal svoj prvý album.

Vďaka svojmu úžasnému talentu vydal už 75 albumov s predajom viac ako 4 milióny nosičov. Jeho skladby sú inšpirované prírodou, starovekými mystériami, dávnymi kultúrami. Jeho hudba nádherne využíva jedinečnosť mnohých hudobných nástrojov. Skladby sú veľmi melodické, hlboko expresívne, plné inšpirácie. Hudba je prekrásna a ľahko si náchádza odozvu v ľudskej duši. Medwyn Goodall dnes žije v Cornwalle, kde komponuje a nahráva vo svojom vlastnom štúdiu. Nedávno uviedol svoju vlastnú hudobnú značku MGMusic.

Album Track Listing:

1. Midnight Waters, The
2. Winds Across the Pacific
3. White Sails
4. Restless Tide, The
5. Coral Islands
6. Turquoise
7. Secret Depths
8. Pacific Ocean Beauty

Nový komentár

* (Povinné)

AKTUALITY A AKCIE NA FACEBOOKU:

facebook-logo-bonsai

facebook-logo-caj

Prihlásenie