Putovanie za vôňou čaju a čajová škola

KNIHA: Putovanie za vôňou čaju - Čajová škola

Alenka a Vladimír Ondejčíkoví: PUTOVANIE ZA VÔŇOU ČAJU - ČAJOVÁ ŠKOLA

ČAJOVŇA DOBRÝCH ĽUDÍ
pripravuje
obrazovú publikáciu o čaji

Alenka a Vladimír Ondejčíkoví: 
PUTOVANIE ZA VÔŇOU ČAJU - ČAJOVÁ ŠKOLA

Pozývame Vás na potulky čajovými plantážami, tajnými zákutiami i miestami, ktoré menili históriu ľudstva. Na svete je mnoho chodníčkov, po ktorých stojí za to kráčať, nasledovať ich, vidieť i bližšie spoznať. Sú naplnené duchovnom i silou matky zeme. Zavedieme Vás tam, kde sme zažili tie najkrajšie chvíle vďaka čaju i vďaka ľuďom, ktorý sa starajú o jeho pestovanie, produkciu, prípravu i duchovný odkaz.  Čajové putovanie sme doplnili stovkami fotografií, aby kontakt s vôňou čaju bol čo najbližší. 

Súčasťou knihy je i ČAJOVÁ ŠKOLA. Z putovania za vôňou čaju sme si priniesli nielen veľa zážitkov, ale i poznatkov o správnej príprave čaju, čajových zákonitostiach a kultúrnych tradíciách jednotlivých národov, ktoré žijú čajom. 

Plnofarebná kniha v v pevnej väzbe veľkosti A4 na vyše troch stovkách strán vás zavedie do ríše hlbokých a voňavých tajomstiev čaju.

Putovanie za vôňou čaju a čajová škola - kniha

Ak by ste mali záujem umiestniť do tejto knihy, ktorá bude distribuovaná na Slovensku a v Čechách svoju reklamnú inzerciu, budeme veľmi radi. Môžete tak prispieť popularizácii čajového umenia u nás i vo svete.

Kontakt: tea@e-tea.sk

PUTOVANIE ZA VÔŇOU ČAJU - ČAJOVÁ ŠKOLA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info