Kniha Bonsai Slovakia

Bonsai Slovakia - Kniha priateľstva - The Book of Friendship

Bonsai Slovakia - Kniha priateľstva - The Book of Friendship

BONSAI CENTRUM NITRA  a ČAJOVŇA DOBRÝCH ĽUDÍ
vydali
reprezentačnú obrazovú anglicko-slovenskú publikáciu

Alena a Vladimír Ondejčíkoví:
BONSAI SLOVAKIA
Kniha priateľstva – The Book of Friendship

Na 240-tich stranách veľkosti A4 prináša stovky farebných fotografií o desiatich rokoch diania na prestížnej medzinárodnej výstave bonsajov, kameňov suiseki a čaju Bonsai Slovakia, ktorá sa koná každoročne v Nitre. Každoročne na nej účinkuje mnoho zahraničných hostí z viacerých kontinentov. Publikácia Bonsai Slovakia vyšla v tvrdej knižnej väzbe.

Podstatnou súčasťou publikácie je aj krásna galéria bonsajov, kameňov suiseki a sukulentov, ktorá dokumentuje úroveň bonsajového  umenia na Slovensku.

Obrazová publikácia BONSAI SLOVAKIA je určená pre milovníkov bonsajistiky, východných kultúr, vône čaju nielen u nás, ale i v zahraničí, kde má výstava veľmi dobrý kredit.

Alena a Vladimír Ondejčíkoví: Bonsai Slovakia - Kniha priateľstva - The Book of Friendship

Bonsai Slovakia – Kniha priateľstva:

BONSAI SLOVAKIA – Kniha priateľstva bola slávnostne pokrstená na 11. ročníku medzinárodnej výstavy Bonsai Slovakia.
Anjelskou hudbou ju pokrstila Alenka Heribanová a lístočkami čaju Gyokuro Gyokusei klavírny virtuóz Richard Rikkon. Duchovnou krstnou mamou knihy je sinologička a japanologička Věna Hrdličková.

Bonsai Slovakia je prvou pôvodnou reprezentačnou publikáciou o bonsajovom umení na Slovensku

Kniha je dvojjazyčná, anglicko-slovenská

Hlavné  ťažisko je na obrazovom stvárnení, pretože stovky farebných fotografií najlepšie a najzrozumiteľnejšie zachytia atmosféru i podstatu bonsajového umenia u nás

Krst knihy BONSAI SLOVAKIA - Kniha priateľstva -Alena heribanová, Richard Rikkon

Výstavy Bonsai Slovakia počas 10 rokov jej trvania (1997-2007) sa zúčastnilo mnoho zahraničných odborníkov, ktorí aktívne vystupovali v jej programe a aj návštevníkov z rôznych štátov i kontinentov.

Krst knihy BONSAI SLOVAKIA - Kniha priateľstva -Alena heribanová, Richard Rikkon

Autormi knihy i organizátormi výstavy Bonsai Slovakia sú Alena a a Vladimír Ondejčíkoví, ktorí sa bonsajistike profesionálne venujú už dve desaťročia. Vďaka svojím výborným zahraničným kontaktom, cestám do Ázie a bohatej publikačnej a prednáškovej činnosti popularizujú bonsajové umenie medzi ľuďmi.

RNDr. Vladimír Ondejčík pracuje aj ako prezident Slovenskej bonsajovej asociácie a RNDr. Alena Ondejčíková bola šéfredaktorkou i vydavateľkou magazínu Bonsaj a čaj distribuovaného na Slovensku i v Čechách

Kniha priateľstva - The Book of Friendship - BONSAI SLOVAKIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info