HUDBA K ČAJU

4 Položky

Prírodné zvuky a hudba majú neobyčajné liečebné vlastnosti. Muzikoterapia využíva pôsobenie zvuku, hudby a hlasov už celé tisícročia. Už Pythagoras spieval svojim žiakom melódie, ktoré svojim princípom zodpovedali zákonom prírody, nastoloval v ich dušiach pokoj , zdravie a harmóniu a posiľňoval ich intelekt.

Hudba dokáže dodať energiu, uvoľniť psychickú nevyrovnanosť, napätie
a zároveň pomáha vytvárať v mentálnej rovine nové obrazy a myšlienky. Pomáha tak zbaviť sa rôznych traumatizujúcich zážitkov a predstáv, ktoré bývajú často príčinami rôznych chronických ťažkostí a zdravotných problémov.

"Nada Brahma", čiže "Boh je Zvuk" vyslovili starí hinduisti pred dávnymi vekmi v súlade s biblickým výrokom , že "Na počiatku bolo Slovo".

Relaxačná hudba
Na počiatku bolo slovo...
Zvuk, hudba, podobne ako farba či vôňa, sú vibráciami ovplyvňujúcimi najmä našu dušu. Človeka fascinuje úžasná jednoduchosť a nástojčivosť jednoduchých, primitívnych, všeobsažných zvukov prírody a starých civilizácií a kultúr. Relaxačná, meditačná a etnická hudba dokáže v človeku rozohrať tie najjemnejšie struny. Veľmi terapeuticky pôsobia nahrávky zvukov lesa, vtáčieho spevu či dokonalý rytmus morského príboja. Hlboko pôsobí i mystická hudba komponovaná pod vplyvom konkrétnych filozofických diel, umenia a vlastných zážitkov. Ak sa do nej započúvate, necháte ju preniknúť do svojho vnútra a odovzdáte sa príjemnej melódii, napomôže Vám nájsť zvýšenú schopnosť koncentrácie a privedie Vás k hlbokej relaxácii.
Meditačná hudba podnecuje mozog k aktívnej spolupráci, vyplavuje stresy a negatívne zážitky, napĺňa dušu harmóniou a súzvukom s prírodou, okolitým svetom a so sebou samým. Prebúdza mozgové centrá kreativity, fantázie i mimozmyslového vnímania. Veľmi obľúbená a neodolateľne príjemná je liečivá hudba, ktorá svojimi tónmi prináša pokoj, oddych a zdravie.

ZODIAC - RELAXAČNÁ HUDBA PRE ZNAMENIA ZVEROKRUHU:
AKCIA: - 50 %

Hudba Vianoc
Vianoce sú časom, keď sa najviac snažíme pozastaviť v našom rušnom tempe života, uvoľniť napätie a vytvoriť si priestor pre krásno, pokoj a mier. Medzi ľuďmi i vo vlastnej duši. A k tomu patria nežné tóny dobrej hudby.

Holandská spoločnosť Oreade music sústreďuje tých najlepších autorov a s vybraným vkusom predkladá svetu to najkrajšie, čo vytvoril ľudský duch pre pokoj a pohodu ostatných ľudí. Jemné zvuky prírody, spevy mantier, indiánska hudba, či hudba inšpirovaná hrdinskými činmi kráľa Artuša dá Vianočným dňom nový rozmer. Do tónov relaxačnej kolekcie sa môžete zahĺbiť už v týchto dňoch a spríjemniť si ňou chvíle Vianoc, či vytvoriť si vlastnú sviatočnú chvíľu, kedykoľvek si budete chcieť oddýchnuť.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info