Horský krištáľ

0 položiek

 

Horský krištáľ z Brazíliečistú žiarivú energiu, ktorá rozžiari jeho okolie a energetické pole jeho majiteľa. Obsahuje v sebe celé spektrum farieb a má teda univerzálne pozitívne účinky na ľudský organizmus.

 

Čistenie krištáľu: Krištáľ môžete očistiť v tečúcej vode alebo "kúpeľom" v slnečnom alebo v mesačnom svetle. Vykladajte ho na miesto, kam dopadajú dopoludňajšie slnečné lúče rovnako ho vyložte von, alebo ku oknu počas mesačného splnu. Tu krištáľ očistí a rozžiari.

 

Použitie: Krištáľ môžete položiť na nočný stolík, by ste mali príjemné sny. Jeho hrotom môžete masírovať akupresúrne body na ľudskom tele. Môžete ním energetizovať pitnú vodu alebo iné nápoje.

 

Používa sa zlepšenie feng šuej priestoru i na osobnú ochranu proti negatívnym vplyvom. Pomáha mať čisté a jasné myšlienky i dobrú a jasnú energiu. Žiari podobne ako korunná - najvyššia čakra človeka, posiľňuje spojenie s vyššími svetmi. Chráni pred elektromagnetickým žiarením, preto sa často kladie na počítače alebo pri mobilné telefóny.

 

Horský krištáľ je silný a pozitívny kameň z hlbín zeme a je na Vás, ako ho použijete. Nechajte sa viesť svojou intuíciou. Nebojte sa použiť fantáziu. Ak si tento krásny kameň nájde cestu k Vám, bude Vám dobrým spoločíkom a ochrancom.

.

Prihlásenie